Jesteś tutaj

Możliwość otwarcia oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Informujemy rodziców, że od 6 maja istnieje możliwość, aby  oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych  Gminy Nowy Targ mogły być otwarte. Ministerstwo Edukacji Narodowej apeluje , aby z placówek w pierwszej kolejności mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Jeśli rodzic jest chętny, aby jego dziecko korzystało z opieki w oddziale przedszkolnym w szkole, prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły, do której dziecko uczęszczało. Gmina Nowy Targ  zapewni dzieciom  i pracownikom szkoły bezpieczne warunki, zgodnie z wytycznymi wydanymi przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Opieka będzie możliwa po spełnieni pewnych warunków, także ze strony rodziców.

Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi MZ i GIS oraz pismem Ministra Edukacji Narodowej.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer