Jesteś tutaj

Brawo dla mamy, brawo dla taty w SP Krauszów

    24 maja 2019 r. w Remizie OSP w Krauszowie odbyła się akademia z okazji Dnia Mamy i Taty przygotowana przez dzieci i wychowawców z klas I-III oraz Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Krauszowie. Występ najmłodszych dzieci to podsumowanie realizacji projektu  „Wiosenny koszyczek zdrowia i radości”. W ramach projektu dzieci m.in.  dbały o rośliny, które były częścią samodzielnie przygotowanych podarunków  dla mam. Dzieci z klasy I przygotowały tańce i recytacje z wykorzystaniem utworów Johanna Straussa. Klasa II przygotowała zabawną, ale dającą wiele do myślenia inscenizację o prezentach rodzinnych. Trzecioklasiści przygotowali skecze oraz dynamiczne piosenki i taniec. Na koniec zgromadzeni goście otrzymali samodzielnie wykonane przez dzieci prezenty. Wychowawczynie: Renata Lipkowska, Bogumiła Truty, Elżbieta Cetera i Celina Błaszczyk pomogły dzieciom wyrazić wdzięczność i miłość do rodziców. Dzieci włożyły dużo serca w swoje występy, co doceniła publiczność.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer