Jesteś tutaj

Komunikat Poczty Polskiej

Szanowni Państwo,

W sytuacji ogłoszonego stanu epidemii zwracamy się z uprzejmą prośbą o zamontowanie przed Państwa posesją skrzynki pocztowej, do której listonosz będzie mógł doręczać korespondencję nierejestrowaną. Prośba ta podyktowana jest zarówno troską o zdrowie jak i obowiązkiem posiadania skrzynki nałożonym ustawą  z dn. 23.11.2012r. art. 40.1.

Brak skrzynki będzie skutkował awizowaniem przesyłek w placówce pocztowej.

Skrzynkę można zakupić również w placówkach Poczty Polskiej.
 

Zachęcamy także do skorzystania z usługi: POLECONY DO SKRZYNKI.

USŁUGA JEST BEZPŁATNA. Polega na dostarczaniu przesyłek pole

conych bezpośrednio do Państwa oddawczej skrzynki pocztowej. O pozostawieniu przesyłki w skrzynce zostaniecie Państwo poinformowani poprzez sms albo e-mail. Wystarczy wypełnić i złożyć w placówce lub przekazać listonoszowi znajdujący się na odwrocie formularz.

 

Dziękujemy!

Pracownicy Poczty Polskiej

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer