Jesteś tutaj

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Dyrsztynie

7 stycznia w siedzibie Nowej Ery odbyło się posiedzenie jury, które spośród 887 nadesłanych do wydawnictwa prac wyłoniło 60 zwycięskich pomysłów na projekty edukacyjne. Uczniowie przystąpili do  kreatywnej rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych. Szkoła Podstawowa w Dursztynie została doceniona za pomysłowość w kategorii kl. I – III za projekt „Drugie życie książek” i otrzymała grant jury przyznany przez Kapitułę Konkursową, zdobywając 1000 złotych na jego dalszą kontynuację. Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest p. Katarzyna Jaworska, ale w całym przedsięwzięciu zaangażowani są wszyscy uczniowie i nauczyciele, a w szczególności p. Agnieszka Rusnak i p. Zofia Rafacz. O szczegółach projektu, jego celach i zadaniach można przeczytać więcej klikając w poniższy link.  

http://www.dursztyn.szkolnastrona.pl/art,158,drugie-zycie-ksiazek

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer