Jesteś tutaj

Szkoła w Ludźmierzu pomaga Asi Podczerwińskiej.

W niedzielę 13 października 2019r. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Ludźmierzu wraz z Fundacją im. Adama Worwy w Nowym Targu zorganizowały zbiórkę charytatywną dla Asi Podczerwińskiej.

Kwesta na ten szczytny cel odbyła się przy lokalach wyborczych we wszystkich miejscowościach na terenie całej Gminy Nowy Targ ( Dębno, Długopole, Dursztyn, Gronków, Harklowa, Klikuszowa, Knurów, Krauszów, Krempachy, Lasek, Ludźmierz, Łopuszna, Morawczyna, Nowa Biała, Obidowa, Ostrowsko, Pyzówka, Rogoźnik, Szlembark, Trute, Waksmund ) .

Wieczorem po całodniowej  akcji Wolontariusze, Rodzice, Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Ludźmierzu wraz z Młodzieżą zgromadzili się w budynku szkoły , aby policzyć zebrane środki pieniężne. Podczas liczenia pomocą służyły również Panie
z Fundacji oraz pan dyrektor Edward Pazdur .

Zebraliśmy 35253,24 zł + 44,40 euro.

Po podsumowaniu zbiórki wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców Asi oraz Pana Dyrektora.

 Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w kwestę i pomoc Asi: rodzicom, dyrektorom szkół, nauczycielom, młodzieży i dzieciom.

Koordynatorami akcji były: p. Danuta Kostorz, p. Katarzyna Łapczyńska oraz
p. Magdalena Buźniak.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer