Jesteś tutaj

XI Gminny Konkurs Plastyczny "Moje Przedszkole"

02.04.2019r. w Szkole Podstawowej im. Jana Kasprowicza w Klikuszowej odbył się XI Gminny Konkurs Plastyczny „Moje Przedszkole”. Uczestników powitała p. wicedyrektor Zofia Strama, życząc im sukcesów. Następnie przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Klikuszowej uświetniły ten dzień występem artystycznym. Była recytacja wierszy, śpiewanie piosenek oraz wzruszający wiosenny taniec z kwiatami, którym w szczególności zachwyciła się p. wizytator Aniela Kasiniak. Do konkursu przystąpiło 26 uczestników z 16. szkół z terenu Gminy Nowy Targ.

Tegorocznym tematem pracy była pisanka. Zadaniem uczestników było udekorowanie według własnego pomysłu papierowej pisanki. Przedszkolaki wykazały się niezwykłą pomysłowością, dokładnością i starannością. Po zakończeniu prac dzieci udały się na poczęstunek, a jury na obrady. Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych: 5-latki oraz 6-latki. Po burzliwych obradach przyznano:


I miejsce ex aequo:
Aleksandra Słaboń (SP w Ludźmierzu)

Amelia Truta (SP w Lasku)

Dawid Marszalik (SP w Dębnie)

Zuzanna Bryja (SP w Morawczynie)


II miejsce ex aequo:

Kornelia Białoń (SP w Klikuszowej)

Emila Cyrwus (SP w Szlembarku)

Nicola Kulawiak (SP w Ludźmierzu)

Amelia Grońska (SP w Krauszowie)


III miejsce ex aequo:

Magdalena Sikora (SP w Knurowie)

Julia Deja (SP w Pyzówce)

Klaudia Zygmunt (SP w Obidowej)

Wiktoria Bryniarska (SP w Nowej Białej)


Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wraz z gratulacjami

wręczyła im p. wizytator Aniela Kasiniak oraz p. dyrektor Małgorzata Klag.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer